مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج خوب در فاطمی تهران ۱۴۰۳

مشاوره ازدواج خوب در فاطمی تهران 1403

 

مشاوره سنتر ، مرجع معرفی انواع مشاور
جهت هماهنگی و ارتباط با مشاوره ازدواج خوب در فاطمی تهران :تماس با ما
(مشاوره شامل هزینه می باشد.)

 

مشاوره ازدواج چیست؟

مشاوره ازدواج برای همه زوج ها تاثیر به خصوص خود را دارد در بعضی از مواقع زوج ها با مشکلاتی مواجه می شوند که میتواند زندگی آنها را از بین ببرد مشاوره ازدواج به آنها کمک می‌کند که همدیگر را بهتر درک کنند بهتر بشناسند و ارتباط خوبی با هم برقرار کنند.
مشاوره ازدواج بیشتر توسط درمانگران مجاز تحت مشاور خانواده یا مشاوره ازدواج انجام میشود.
اگر قصد دارید که یک فرد را برای ازدواج انتخاب کنید بهتر است که قبل از ازدواج از یک مشاور مشورت بگیرد. چون هر فرد اخلاق،رفتار و احساسات خاص خودش را دارد و ممکن است نتوانید با هم ارتباط مناسب را برقرار کنید.
در بعضی از مواقع انسان ها می گویند که بعد از ازدواج این مشکلات حل می‌شود ولی ممکن است که به یک مشکل بزرگتر تبدیل شود.
برای اینکه بفهمید آن شخص واقعاً برای زندگی کردن با شما ساخته شده است یا نه بهترین گزینه این است که با یک مشاور ازدواج مشورت کنید.
مشاوره ازدواج یا زوج درمانی به زوج هایی که مشکل دارند کمک میکند تا روابط بهتری داشته باشند ممکن است همیشه در جلسات مشاوره هر دو نفر با هم در جلسه شرکت کنند یا به تصمیم خودشان تک نفره بیایند تا بتوانند بهتر احساسات خودشان را بیان کنند.
ولی در بعضی از مواقع خود مشاور پیشنهاد می دهد که هر فرد به تنهایی در جلسه حضور پیدا کند تا بتوانند مشکلات را پیدا کنند و آنها را رفع کنند.
امروزه به دلیل داشتن مشغله های زیاد زوجها کمتر به مشاوره ازدواج اهمیت می دهند،به دلیل کمبود وقت.
اما مراکز مشاوره به خاطر سلامت زندگی مردم جامعه مشاوره های آنلاین و تلفنی را فراهم کرده‌اند که این می تواند به زوج ها کمک کند تا با کمترین زمان بتوانند با یک مشاور با تجربه مشورت کنند.
پایه های جامعه خانواده ها هستند و ازدواج امروزه با مشکل مواجه شده است و خیلی کمتر شاهد ازدواج هستیم و این ممکن است به دلیل این باشد که افراد نمی توانند با هم سازگار باشند یا نمی توانند همدیگر را درک کنند.
مشاوره ازدواج به زوج ها کمک می کند تا بتوانند مشکلات را برطرف کنند و با هم ارتباط خیلی خوبی برقرار کنند.

چرا باید ازدواج کنیم؟

این سوال برای تمام افراد پیش می آید که چرا باید ازدواج کنیم.
باید ازدواج کنیم تا یک زندگی را بنیان گذاری کنیم.
وقتی دو نفر باهم ازدواج میکنند قرار نیست که تفکرات آنها یکی باشد بلکه قرار است آنها در کنار هم به تفکرات و تصمیم های یک شکل برسند.
دو فرد برای این به هم نزدیک می شوند تا نیازهای جسمی و عاطفی همدیگر را برطرف کنند.
ازدواج مانند جورچینی است از لحظات کوچک و بزرگ زندگی که در کنار هم قرار می گیرد و عشقمان را تشکیل میدهد.
ازدواج رسمی عاطفی اجتماعی و قانونی است که دو شخص در کنار هم قرار می گیرند که با یک هدف یا برای چند هدف در کنار همدیگر زندگی کنند و همدم هم باشند.
در ازدواج قرار نیست دو فرد مانند هم فکر کنند بلکه زن و شوهر یک فکر می کنند.
انسانها ذاتا موجوداتی اجتماعی هستن و برای ادامه زندگی به داشتن یک همراه کنار خود نیاز دارند.
ازدواج از آغاز آفرینش نه تنها برای انسان ها بلکه برای تمام حیوانات،جانوران حتی برای مولکول ها هم وجود دارد.
بعضی از افراد ازدواج را فقط کنار هم بودن میدانند.
اما در واقع این امر به انسانها توصیه شده است تا اهداف والاتری انجام شود.
شبیه بودن دو نفر به هم یا برای فرزند آوری دلیل مناسبی برای ازدواج نیست بلکه انتخاب همسر معیار های مهمی دارد مثل رسیدن به کمال،قانون جهان هستی،رسیدن به عشق،داشتن یار همیشگی،بهتر شدن وضعیت اقتصادی.

 

 

مشاوره سنتر ، مرجع معرفی انواع مشاور
جهت هماهنگی و ارتباط با مشاوره ازدواج خوب در فاطمی تهران :تماس با ما
(مشاوره شامل هزینه می باشد.)

 

در ازدواج باید به چه نکاتی دقت کرد؟

این سوال برای همه پیش می آید که قبل از اینکه ازدواج صورت بگیرد باید از چه نظر فرد مورد نظر را بشناسیم؟
یک:خوب باید اول توجه کنیم که فرد مورد نظر اختلالات روانی حاد نداشته باشد مثلاً در بعضی از مواقع دیده شده است که فرد مورد نظر بیش از حد شکاک است یا مورد های دیگر.
دو: باید از نظر خانوادگی با خانواده شما هم سطح باشند یا باید جوری باشد که دو خانواده به مشکل بر نخورند خانواده شخص دخالتی در ازدواج نداشته باشند.
سه: نیاز است که ظاهر فرد مد نظرتون قابل قبول شما باشد یعنی جوری نباشد که بگویید تغییر میدهم درستش می کنم چون ممکن است تغییری به وجود نیاید و بر سر همین چیزها اختلاف پیدا شود.
چهار:از نظر تحصیلی دو فرد باید تقریباً نزدیک به هم باشند چون سطح فکر انسان ها خیلی تاثیر دارد و آنها را به چالش نکشد.
پنج: میزان درآمد اشخاص باید جوری باشد که در آینده به مشکل بر نخورند این همان موضوعی است که گفتیم از نظر خانوادگی ممکن است مشکل پیش بیاید چون وقتی یک خانواده در سطح خیلی بالایی باشد و خانواده فرد مورد نظر در سطح پایین از جامعه باشد یا برعکس.
میزان درآمد دو فرد خیلی با هم تغییر دارد و این خودش باعث اختلاف می شود.
شیش:اینکه کجا زندگی می کنند یکی دیگر از موضوعات اختلاف افراد میشود وقتی دو خانواده در یک سطح نباشند. هفت:باورهای مذهبی و اعتقادی دو فرد نیز خیلی تاثیر دارد چون هر کدام اعتقاد مخصوص به خود را داشته باشند ممکن است که افراد بر سر همین اعتقاد ها اختلاف پیدا کنند.
هشت: اختلاف سنی مناسب یعنی اینکه افراد اختلاف سنی زیادی نداشته باشد چون در دهه های مختلف تفکرات مخصوص به آنها وجود دارد و بین نسل ها اختلاف زیادی وجود دارد پس بهتر است که اختلاف سنی مناسبی داشته باشند.
نه:فرد باید از نظر اجتماعی و فرهنگی باید در یک سطح باشند.
تا در تصمیم گیری های آنها اختلاف پیش نیاد.
ده:دوستان اشخاص خیلی در زندگی انها تاثیر دارند پس سعی کنید دوستان شخص مورد نظر خود را بشناسید و مطمئن شوید که مشکلی پیش نمی آید. یازده: خط قرمز های مخصوص خود را مشخص کردن وقتی فردی خط قرمز برای خود داشته باشد باید شخص مورد نظر آن خط قرمز آن شخص را رعایت کند و وارد حریم خصوصی او نشود.
کلام آخر افراد و اشخاص باید قبل از ازدواج از نظر مهریه جهیزیه و مراسمات مختلف با هم به یک نظر مشترک برسد چون ممکن است از دو مکان مختلف باشند و مراسم های خاص خودشان را داشته باشند و نتوان همه آنها را انجام داد پس بهتر است در مورد جهیزیه، مهریه ،مراسم و از این قبیل چیزها قبل از ازدواج تصمیم‌گیری شود تا مشکلی پیش نیاد.

مشاوره قبل از ازدواج ‌چیست؟

وقتی تصمیم به ازدواج میگیرید و یک شخص را در نظر دارید فکر می کنید که آن شخص بهترین انسان روی زمین است اما در بعضی از موارد دیده شده که اختلافات زیادی بین این زوج‌ها پیش میاید.
بهترین راه این است که قبل از ازدواج پیش یک مشاور با تجربه بروید چون مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند که انتظارات همدیگر رو نسبت به هم بیشتر بفهمند و بهتر همدیگر رو درک کنند و روابط بهتری با همدیگر داشته باشند.
مشاوره قبل از ازدواج بهترین راه برای رسیدن به بهترین زندگی برای زوجین است.
به آنها کمک می‌کند که در برابر مشکلات مقاوم تر باشند و بتوانند در کنار هم به بهترین نحوه ممکن یک زندگی شروع کنند.
مشاورین برای اشخاصی که به آنها مراجعه می کنند روش های متفاوتی دارند.
اشخاص همیشه نیاز های منحصر به فرد خود را دارند و مشاوران سعی دارند که به زوجین کمک کنند با کمترین اختلاف و و بیشترین همفکری در کنار هم باشند.
به آنها آموزش میدهد که در رویارویی با مشکلات چگونه رفتار کنند و آنها را از مشکلاتی که ممکن است در آینده داشته باشند مطلع کند.
آن مشکلات رو یا حل می کنند یا راهکار مقابله با آن مشکل را به انها آموزش می دهند.
در بیشتر ازدواج هایی که با علاقه شروع می شود زندگی بهتری دیده می شود اما علاقه خیلی زیاد هیجانات زیادی دارد و این هیجانات ممکن است که خطرناک باشد چون فرد فکر میکند علاقه زیادی به هم دارند هیچ مشکلی برایشان پیش نمی آید اما ممکن است که خودشان و طرف مقابل شان را به بدبختی بکشانند.
عشق و علاقه یکی از نیازهای زندگی است اما به تنهایی نمی تواند پایه های یک زندگی باشد زندگی چند پایه دارد مشاور به زوجین کمک می کند که درک عمیق تری از هم داشته باشند و استرس آنها را کمتر می کند یا از بین می برد و به آنها کمک می کند که آسان تر به یک هدف مشخص برسد.
یکی بودن سطح زندگی افراد برای داشتن نظرات واحد لازم است و این با کمک گرفتن از مشاور امکان پذیر است.

مشاوره بعد از ازدواج چیست؟

در گذشته وقتی یک دختر و پسر می خواستند با هم ازدواج کنند خانواده ها آنقدر از هم شناخت داشتند که بدانند این دو برای یک زندگی ساخته شده اند یا نه اما امروزه اینطور نیست و برای اینکه دو شخص بتوانند بفهمند که در یک زندگی برای باهم بودن ساخته شده اند یا نه باید از یک شخص آموزش دیده کمک بگیرند.
مشاوره قبل از ازدواج برای خیلی از مسائل به آنها کمک می کند.
اما بیشتر زوج ها به مشاوره بعد از ازدواج هم نیاز پیدا می کنند.
در اینجا سوال ما این است که مشاور بعد از ازدواج چیست؟ مشاوره بعد از ازدواج برای زوج هایی است که نمی توانند با هم ارتباط خوبی برقرار کند و حرف همدیگر را نمی فهمند.
مشاوره بعد از ازدواج به شما کمک می کند تا بتوانید مسیر درستی برای ارتباط برقرار کردند پیدا کنید.
یا ارتباط منفی برقرار میکنند،ارتباط منفی برقرار کردن یعنی این که شما و همسرتون به هم بی اعتنایی کنید یا همدیگر را قضاوت کنید ارتباط منفی برقرار کردن حتی از لحن بیان شما هم مشخص می‌شود و این می تواند مسیر غلطی برای ادامه زندگی باشد مشاور به شما کمک می کند تا بتوانید مشکلاتی که باعث ارتباط منفی برقرار کردن و بی اعتنایی کردن شما به هم باشد را بشناسید و برای رفع آنها اقدام کنید. وقتی بارها برای یک مشکل کوچک با همدیگر دعوا میکنید مثلاً برای خوابیدن بیدار شدن یا غذا خوردن یا از این قبیل مشکل ها به صورت مداوم دعوا میکنید به مشاوره بعد از ازدواج نیاز دارید.
یا برای تربیت فرزندان یا مسائل مالی و غیره با همسر خود اختلاف نظردارید در این مواقع مشاوره بعد از ازدواج می تواند به شما کمک کند تا از این مشکلات گذر کنید.
وقتی که شما می ترسید درباره مسائل زندگی با همسرتون صحبت کنید مثلاً می‌ترسید که نظر خود را بیان کنید یا در مورد مسائل مالی،اجتماعی یا رفتارهای آزاردهنده شریک زندگی تان صحبت کنید در این مورد شما به مشاوره بعد از ازدواج نیاز دارید.
وقتی دونفر باهم ازدواج میکنند آنها باید در یک تیم و برای یک هدف زندگی کنند اما وقتی شما حس کردید که طرف مقابلتان را به عنوان هم‌تیمی قبول ندارید یا به عنوان دشمن قبول دارید باید خیلی سریع به مشاور خانواده مراجعه کنید تا این مسئله بزرگ نشده است.
مشاور بعد از ازدواج برای مشکلاتی است که نمیتوانید آن ها را حل کنید و به یک زندگی خوب برسید.

 

 

مشاوره سنتر ، مرجع معرفی انواع مشاور
جهت هماهنگی و ارتباط با مشاوره ازدواج خوب در فاطمی تهران :تماس با ما
(مشاوره شامل هزینه می باشد.)

 

در مشاوره ازدواج چه مسائلی مطرح می شود؟

به بیماری های روحی و جسمی فرد مورد نظر پی ببریم با مشاور در این مورد صحبت کنیم و از او بخواهیم که شخص مورد نظر را از این نظر هم بررسی کند.
از کجا متوجه شویم که افراد در بیان ملاک ها، عقاید و شخصیت خود صداقت دارند همیشه مشاور ها و برای فهمیدن صداقت کلام مراجعین خود روش هایی دارد پس می توانیم از آنها کمک بگیریم.
آیا بهتر است عشق و علاقه قبل ازدواج باشد یا بعد از آن به وجود می آید.
قبل از ازدواج باید درباره اهداف و امیال خود با یکدیگر صحبت کرد یا در طول زندگی قابل حل است؟ مسائلی مثل تعداد فرزند، محل زندگی، کار کردن و …
لازم است افراد خصوصیات اخلاقی و رفتاری مشابه داشته باشند یا نه مشاور میتواند بفهمد که افراد می توانند با هم بسازند.
اختلاف سلیقه مکرر در طول زندگی قابل حل است وقتی دو طرف کمی توقع خود را پایین بیاورند می توانند به نتیجه ای برسند.
بعد از ازدواج رابطه دختر و پسر باید با خانواده طرف مقابل خود مانند رابطه با پدر و مادر خود باشد و احترام آنها را نگه دارند
چه کنیم که عشق و محبت میانمان درگذشت زمان کمتر نشود بلکه بیشتر هم بشود؟
در چه مسائلی باید گذشت کرد؟ قدرشناسی در رابطه باید چگونه باشد؟
نقش دوستان افراد در رابطه به چه صورت باشد؟ آیا دعوت آنها به خانه رابطه را دچار مشکل میکند؟
چگونه میتوانیم ازهم انتقاد کنیم که دلخوری پیش نیاید؟
آیا قضاوت یکدیگر کار درستی است؟
توقع یکدیگر در زندگی باید چگونه باشد؟
اگر زوج در خانواده با مشکل روبرو شدند، آیا لازم است خانواده مطلع شوند؟ برخورد خانواده باید چگونه باشد؟
در مقابل لجبازی همسر باید چه برخوردی نشان داد؟
آیا انتخاب همسر از روی دلخوری و لجبازی کار درستی است؟
قهر کردن در رابطه به علت بروز اختلافات درست است؟
در صورت وجود تفاهم، آیا تحقیق در ازدواج لازم است؟
و خیلی سوال های دیگه ای هست که در مشاوره مطرح میشود ما به چند مورد اشاره کردیم.

به طور کلی، مشاوره زناشویی تلفنی یک فرصت فوق‌العاده برای زوجین است شما می توانید در آخرین آپدیت ۱۴۰۳ مشاوره سنتر بهترین مشاوره را در زمینه زوج درمانی دریافت کنید.

چه زمانی به مشاور ازدواج نیاز داریم؟

همه انسان ها فکر میکنند که بعد از ازدواج بهترین زندگی را دارند.
بدون مشکل اقتصادی عاطفی و از قبیل این مشکلات به یک زندگی خیلی خوب دست پیدا می کند.
اما بعد از ازدواج برای برخی از زوجین مشکلاتی پیش می آید که با کش پیدا کردن این مشکل افکار و احساسات زوجین به هم میریزد.
در این مواقع چون انتظار این مشکلات را نداشتند ممکن است تاثیرات خیلی منفی داشته باشد پس بهتر است با یک مشاور مشورت کنند

آیا تست مشاوره پیش از ازدواج لازم است؟

اینجا یکی از عوامل مهم داشتن یک ازدواج موفق نوع برخورد زوج ها و روابط آنهاست.
ووقتی روابط صمیمانه باشد و ازدواج از روی علاقه و رضایت قلبی باشد صددرصد زندگی پایه های محکم تری دارد.
اگر قبل از دوران ازدواج طرفین درک بهتری از همدیگر داشته باشند و انتظارات همدیگر را بدانند در زندگی میتوانند منطقی تر برخورد کنند.
انجام تست های روانشناسی کمک میکند که اشخاص از خصوصیت های درونی هم باخبر بشوند.
برای رسیدن به شناخت بهتری از طرف مقابل و فهمیدن شباهت ها و تضاد هم دیگر را بیشتر بفهممگد تست های قبل از ازدواج راه مناسبی است.
تست های قبل از ازدواج انواع مختلفی دارند.
تست MBTI به طور کلی این تست یکی از تست های روانشناسی پیش از ازدواج شناخته شده برای اینکه ویژگی های درونی طرفین رو بفهمیم با استفاده از این تست میتونیم شخصیت شخص رو بفهمیم.
تست تفاهم این تست یکی دیگر از تست های روانشناسی قبل از ازدواج که این تست نشانگر زوایای پنهان شخصیت هاست و تفاهم های آنها را ارزیابی می کند.
این تست به اشخاص کمک میکند که تضاد های رفتاری همدیگر را بفهمند.
یکی دیگر از تست های روان شناسی قبل از ازدواج سنجش صفات شخصیتی است.
یک تست دیگر هم تست شخصیت شناسی هارتمن است.
این تست،شخصیت افراد در چهار رنگ زرد با نماد لذت و تفریح،رنگ سفید به معنای صلح و آرامش،آبی به معنای صمیمیت و رنگ قرمز به مفهوم قدرت طبقه بندی می گردد.
ناگفته نماند که شخصیت هر فرد ارزش‌های مختص به خود است و اطلاعات لازم رو با استفاده از این تست در مورد خود به دست می‌آورید.
نتیجه تست ها خیلی مهم است در واقع این تست ها زندگی افراد را بررسی می کنند و شخصیت افراد را بررسی میکندو کمک بسیاری است برای زوجین است.

 

مشاوره سنتر ، مرجع معرفی انواع مشاور
جهت هماهنگی و ارتباط با مشاوره ازدواج خوب در فاطمی تهران :تماس با ما
(مشاوره شامل هزینه می باشد.)

 

مشاوره ازدواج شامل چه مواردی می شود؟

وقتی در حضور یک مشاور تست ازدواج انجام میشود میتوانید که لایه های عمیق فکری و شخصیتی همدیگر را محک بزنید و بشناسید.
این ثابت شده است که هرچه اطلاعات شما از طرف مقابلتان بیشتر باشد میتاونید تصمیم بهتری بگیرید.
این تست باعث میشود که از قبل برای بعضی از موارد آمادگی داشته باشید. تست های مشاوره قبل از ازدواج انواع مختلفی دارد.
تستهای قبل از ازدواج باید چند مورد کلیدی رو در نظر داشته باشد:
ارتباط با خانواده،در بعضی مواقع انسان ها بدون رضایت خانواده ازدواج می کنند.
اما بعد از ازدواج مشکلاتی برای آنها پیش می آید که اصلاً نمی توانند با خانواده ارتباط برقرار کنند.
خانواده از آنها حمایت نمی کنند.
قبل از ازدواج این ارتباط را درک نمی کنید اما این یک موضوع بسیار مهم است.
امور مالی،استقلال های مالی طرفین، نحوه سرمایه گذاری و مدیریت آنها برای مشکلات مالی بعد از ازدواج.
فرزندآوری،تصمیم گیری بچه دار شدن یا تعداد فرزندان برنامه ریزی خیلی خاصی دارد و باید سن خاصی برای آن در نظر گرفته شود و این تصمیم باید با مشورت با هم انجام بشود.
در مشاوره ها باید به این موضوع هم توجه کرد که آیا این دو نفر با ویژگی‌های خاص شخصیتی،فکری،خانوادگی، اجتماعی و غیره می توانند با هم زندگی کنند یا نه.
مشکلات و چالش های احتمالی رو در نظر بگیرند.
در این مشاوره در این زمینه‌ها اطلاعات کافی به دو طرف داده میشود و توصیه هایی به آنها میشود.
برای اینکه با هم ازدواج کنند باید چه آمادگی هایی داشته باشند.
روانشناسان در این جلسات می توانند از دو طرف بخواهند که لیست سوالات یا انتظارات شون رو از طرف مقابل آماده کنند و در طی آن جلسه میتوانند انها را بررسی کنند و بفهمند که این دونفر به یک نتیجه مطلوب می رسند یا نه.

به طور کلی، مشاوره ازدواج خوب در فاطمی تهران یک فرصت فوق‌العاده برای زوجین است شما می توانید در آخرین آپدیت ۱۴۰۳ مشاوره سنتر بهترین مشاوره را در زمینه مشاوره ازدواج خوب در فاطمی دریافت کنید.

هدف از مشاوره ازدواج چیست؟

یکی از اهداف مشاورین ازدواج این است که طرفین رو از رفتارهای همدیگر باخبر کند.
تفاوت بین انها را از بین ببرد و انها را در بهترین حالت در کنار همدیگر قرار بدهد و آنها بتوانند با همدیگه ارتباط خوبی برقرار کند.
ما انسانها همیشه فکر می کنیم که فقط همدیگر را انتخاب کنیم و برای داشتن یک زندگی خوب علاقه کافی است
و در آینده به مشکلی بر نمی خورند اما علاقه به تنهایی برای مشکلات کافی نیست.
برای جلوگیری از مشکلات و حل آنها باید به مشاوره مراجعه کنیم.
محکم کردن پایه های زندگی یکی از راههایی است برای زندگی درست و مشاور درست برقرار کردن را به ما آموزش میدهد.

ازدواج خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بیشتر ازدواج ها با عشق شروع میشوند یا به خاطر منافع یا برای داشتن یک زندگی.
اما یک ازدواج موفق و پایدار چگونه است هدف از ازدواج خیلی مهم است. خیلی ها ازدواج می کنند اما نمی دانند که ازدواج کردن به معنی یک کار مشترک است.
اولین شرط برای یک ازدواج موفق تعهد و اعتماد است وقتی طرفین تعهد داشته باشند و به هم اعتماد کنند بهتر می توانند در کنار هم باشند.
در زندگی برای این که بتوانید یک ازدواج موفق داشته باشید باید گوش کردن به صحبت های طرف مقابلتون را یاد بگیرید.
حمایت کردن را بلد باشید و بدانید چطور در یک جمع از شریک زندگیتون حمایت کنید.
احترام گذاشتن را بلد باشید به حریم خصوصی هم احترام بگذارید و همدیگر را قضاوت نکنید.
وقتی طرف مقابل در زندگیتان یک موفقیت کوچک به‌ دست‌ میاورد بلد باشید که او را تشویق کنید تا این انگیزه‌ای برای او بشود.
گفت و گو داشته باشید،برای مشکلات یا تصمیم های زندگیتان با هم گفتگو کنید و به یک نتیجه مطلوب برسید.
پذیرفتن همدیگر همونطور که هستید. همدیگر را کنترل نکنید،ما انسان ها فقط میتوانیم خودمان را کنترل کنیم کنترل کردن باعث آزار دادن شخص مقابلتان میشود.
سعی کنید بیشترین شناخت را از شریک زندگیتان به دست بیاورید و نیازهای اساسی او را بفهمید.
قدردانی کردن را بلد باشید حتی اگر کوچکترین کاری برای خوشحالی شما انجام می دهد قدردانی کنید.
برای پیشرفت در زندگی، موقعیت های اجتماعی و هرچیز دیگر به همدیگر کمک کنید.
ابراز علاقه کنید،ابراز علاقه باعث میشود که شخص مقابلتون بفهمد که او را دوست دارید و به بودن او در زندگی نیاز دارید.
تمام این گزینه ها برای یک زندگی موفق و پایدارتر نیاز است.
وقتی دو نفر در کنار هم احساس شادی کنند و باهم بودن را بلد باشند طبیعتاً یک زندگی خوب دارند.
انها وقتی همفکر و همدل باشند می توانند فرزندان درستی هم تربیت کنند زندگی و رفتار والدین خیلی در زندگی فرزندانشون هم تاثیر دارد.
ازدواج موفق ازدواجی است که در آن زن و شوهر همراه و همدل باشند و بتوانند همدیگر را درک کنند و بهترین ارتباط را با همدیگر برقرار کنند و با هم از مشکلات عبور کنند.

ازدواج خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مشاوره ازدواج چه مشکلاتی را بررسی می‌کند؟

وقتی انسان ها تصمیم به ازدواج میگیرند یعنی از یک برهه ای از زندگی گذر کرده‌اند.
وتوانایی حل چالش هایی رو دارند مشاوره ازدواج داشتن یک رابطه محکم رو به شما نشان میدهد.
به شما آموزش می دهد که چطور با طرف مقابل خود ارتباط برقرار کنید و نیازهای عاطفی همدیگر را برآورده کنید. برخی افراد با عشق آتشین شروع به زندگی می‌کنند اما در آینده در زندگی خیلی موفق نیستند چون آنها با این تفکر ازدواج کرده اند که عشق همه مشکلات را حل میکند.
مشاوره کمک میکند که انسان ها همدیگر را بهتر بشناسند و درک کنند.
با چالش‌های زندگی مشترک آشنا بشوند و توانایی،ارتباطی خودشان را تقویت کنند و واقع بینانه تر به زندگی نگاه کنند.

مشاوره ازدواج چه مشکلاتی را بررسی می‌کند؟

 

مشاوره سنتر ، مرجع معرفی انواع مشاور
جهت هماهنگی و ارتباط با مشاوره ازدواج خوب در فاطمی تهران :تماس با ما
(مشاوره شامل هزینه می باشد.)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *